شرکت مشاوره بازاریابی پرشین دیتا

مفتخر است تا با دستمایه ای از تیم مشاوران مجرب در فعالیتهای اقتصادی که دارای پشتوانه علمی ضروری بوده و نیز از سوابق مشاوره اجرائی به بسیاری از کسب و کارها و شرکتها برخوردارند، خدمات لازم مشاوره ای به شرکتهایی که اراده کرده اند تا کسب و کار خویش را تغییر و بهبود دهند، ارائه کند.

تحلیل عملکرد کسب و کار خود

امروزه، با توجه به نیاز های روز افزون جامعه مصرفی، توجه به سلایق گوناگون و تولید محصولات مطابق با آن دارای اهمیت بالایی است. اما صرفا دانستن این موضوع نمی تواند مجموعه تولید کننده را در رسیدن به شکوفایی کامل یاری کند. بلکه داشتن برنامه توسعه اقتصادی توجیه پذیر و طرح پیشرفت، مجموعه نیازهایی محرز به شمار می آیند. اما در گام نخست سوال هایی در ذهن ما به عنوان صاحبان برند ها و مشاغل ایجاد می شوند.
به چه میزان از رضایت مشتریان در مورد هر یک از محصولات خود آگاهی داریم؟
چه قدر به نیاز های آن ها توجه کرده ایم و خواسته های آن ها را تامین کرده ایم؟
آیا تا به حال به مشارکت با مشتریان فکر کرده ایم؟
به چه میزان از نیاز های جامعه مصرف کننده خود آگاهی داریم؟
این سوال ها و سوال های دیگری که میتوانند ذهن هر مخاطبی را درگیر تحلیل عملکرد مجموعه کاری خود ساخته و افراد مختلف را به تفکر در مورد نحوه سرمایه گذاری بر روند پیشرفت کسب و کار خود وادار سازد.
تا کنون چه میزان هزینه تبلیغات و برند سازی مجموعه خود کرده اید؟
حوزه های سرمایه گذاری برای تبلیغات در کسب و کار شما چگونه است؟
تا به حال به بازخورد و تحلیل عملکرد روش های تبلیغاتی خود پرداخته اید؟
باز هم سوال، اما این سوال ها بیشتر به دنبال این هستند که ما را به تفکر در مورد نحوه تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات خود به مشتریان وادار سازد.

مشاوره بازاریابی مشهد

مراحل ارائه مشاوره تجارت الکترونیک :

ارسال درخواست مشاوره تجارت الکترونیک  :

قبل از تصمیم به سرمایه گذاری از مشاوره تجارت الکترونیک متخصصین ما استفاده کنید تا با ارائه راهکارهای افزایش فروش ، موفقیت ویژگی اصلی کسب و کار شما شود.وجود نمونه کارهای موفق باعث انتخاب  به عنوان مشاور و پیمانکار در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط شرکت های داخلی و خارجی شده است.

مشاوره بازاریابی مشهد

بررسی درخواست :

کارشناسان و مشاوران  تجارت الکترونیک ما با بررسی درخواستتان جهت هماهنگی و آشنایی با شما تماس خواهند گرفت تا راهکارهایی جامع و هدفمند را به شما ارائه دهند.

مشاوره بازاریابی مشهد

تشکیل جلسات مشاوره :

جهت تحلیل و بررسی بازار هدف شما و آنالیز کسب و کارتان جلسات مشاوره مختلفی در زمینه تجارت الکترونیک تشکیل می گردد.

طراحی و تشکیل کمپین تبلیغاتی :

کارشناسان و طراحان خلاق مجموعه  ، کمپین های تبلیغاتی هدفمندی را در راستای اهداف شما ، برنامه ریزی می کنند که با تشکیل این کمپین های تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به برندینگ و افزایش فروش محصولات و خدمات شما کمک خواهیم کرد.

تمرکز بر نقاط ضعف و قوت :

مجموعه ما با بررسی بیشتر در تمامی موارد موجود هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح مزایا و معایب تجارت الکترونیک شما را بررسی می کند تا بتواند شما را در راستای اهدافتان به سمت افزایش سود و بازدهی هدایت کند.

تمرکز بر توسعه کسب و کار و بازار هدف:

ما با ارائه تکنیک هایی برای بازاریابی اینترنتی به شما در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین کمک می کنیم تا گام های موفقیت را با سرعت بیشتری طی نمایید.

مشاوره بازاریابی مشهد

مشاوره بازاریابی مشهد

در سال هاي اخير همراه با رفع بسياري از انحصارها و رانت ها در ايران و ورود رقباي ريز و درشت داخلي و خارجي به میدان توليد ، تجارت و خدمات ، بازار ايران تا حد زيادي تبديل به يك بازار رقابتي شده است و در اين ميدان تقريباً هيچ بازيگري تنها و بدون رقيب نيست . در اين فضا ،‌توجه جدي به بازاريابي براي تمام شركتها، يك امر ضروريست و كسانيكه در اين مورد غفلت كنند بسرعت ميدان را بنفع رقبا از دست خواهند داد . از آنجائيكه بازاريابي مانند بسياري از دانش هاي ديگر امروز امري تخصصي شده است اتكاي مديران شركت ها به روش هاي سنتي گذشته و پيروي از تجربه هاي قبلي كافي نيست و بايد به ملاحظه عوض شدن شرايط رقابت ،‌از شيوه هاي جديد بازاريابي استفاده نمود .

از آنجائيكه امروزه مديران شرکت ها نیاز به دانش ، مهارت و تخصص بازاریابی در بكار بستن اين شيوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات يك مشاور بازاريابي كاملاً بديهي بنظر مي رسد ولي متأسفانه اين روز ها هر قدر ضرورت استفاده از مشاوران بازاريابي بيشتر مي شود پندارها و برداشت هاي نادرست از حرفه مشاوره بازاريابي نيز افزایش می یابد . برخي ، مشاوره بازاريابي را به معني مشاوره با تيم بازاريابي شركت و استفاده از نظرات آنها مي دانند . برخي ديگر مشاور بازاريابي را در حد يك مدير بازاريابي مي دانند و فكر مي كنند اگر يك مدير بازاريابي خوب استخدام كنند در واقع يك مشاور بازاريابي هم دارند . عده اي هم فكر مي كنند مشاوره بازاريابي به معني خواندن چند كتاب در اين زمينه و شركت در دوره هاي بازاريابي است . در بهترين حالت بعضي ها مشاور بازاريابي را با اساتيد دانش بازاريابي اشتباه مي گيرند و استفاده از توصيه هاي آنها را بمعني مشاوره مي دانند در حاليكه يك مشاور بازاريابي خيلي برتر و بالاتر از اين موارد است .

مشاوره بازاریابی مشهد
مشاوره بازاریابی مشهد

مجموعه پرشین دیتا با تکیه بر تجربیات متخصصین و مشاوران خود  آمادگی دارد، کسب و کار شما را با ارائه خدمات در زمینه تجارت الکترونیک ارتقا بخشد.می توانید درخواست مشاوره ی تجارت الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید.

[gravityform id=”12″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]